O interdyscyplinarnych studiach TRI-BIO-CHEM w Radiowej Czwórce

W audycji „Pierwsze Słyszę” w Czwartym Programie Polskiego Radia dr Arkadiusz Ciesielski mówił o nowym interdyscyplinarnym kierunku studiów doktoranckich TRI-BIO-CHEM, które prowadzone są w trzech jednostkach naukowych – na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej oraz Instytucie Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego Polskiej Akademii Nauk.

„W dzisiejszych czasach nauka służy ludziom. Taka nauka z pograniczna chemii i biologii zahacza o nasze zdrowie, życie, często są to badania naukowe związane z medycyną. Taka osoba kończąca doktorat z interdyscyplinarnych studiów TRI-BIO-CHEM będzie miała szersze horyzonty i wybór miejsca pracy na styku trzech dziedzin.” – mówił dr Ciesielski.

Cały wywiad poniżej, a całą audycję z 19 grudnia można usłyszeć na stronie PolskieRadio.pl

Materiał objęty jest prawami autorskimi Polskiego Radia. Wykorzystanie na podstawie zgody właściciela.

Data publikacji: 20 grudnia 2017

Data ostatniej modyfikacji: 21 grudnia 2017